Gelişmeleri takip edin, Google Workspace'in potansiyelinden sonuna kadar yararlanın

Kuruluşunuzda daha çok insan Google Workspace'i kullanmaya başladıkça, ortak çalışma, inovasyon ve üretkenlik açısından yeni fırsatlar olanaklı hale gelir. Öğretmenlerin ve yöneticilerin Google Workspace'te daha derinlemesine bir deneyim kazanmasına, daha geniş bir toplulukla bağlantıya geçmesine ve en son ürün iyileştirmelerinden haberdar olmasına yardımcı olun.

Eğitimcilere ve Google Workspace yöneticilerine güç verin

Eğitimcileri ve yöneticileri, başarılı olmak için ihtiyaç duydukları eğitime yönlendirin. Google Suite'ten herkesin en iyi şekilde yararlanmasını hedefleyen mesleki gelişim ve eğitim programları yüz yüze veya online olarak sunulmakta olup, uzman rehberliğinde ya da kullanıcının kendi temposunagöre hazırlanmış programlar tercih edilebilir.

An administrator sitting next to an educator providing Google Workspace guidance on her computer

Google Workspace for Education'le daha fazlasını başarın

Google Workspace, ilk kurulumun ardından daha fazla seçeneği etkinleştirerek, yeni kullanıcılar ekleyerek, araçları/hizmetleri yükselterek hedeflerinize ulaşmayı kolaylaştırır. Sunulan seçenekleri ve bir sonraki adımı nasıl atabileceğinizi öğrenmek için bir Google Workspace uzmanından yardım alabilirsiniz.

An illustration of a Chromebook displaying Google Docs next to a smartphone with Gmail opened

Ders Kiti'yle öğretmen ve öğrencileri birbirine bağlayın

Kurs Kiti'yle herkesin teknolojiden daha fazla yararlanmasını sağlayın. Ücretsiz araçlardan oluşan bu paket; sınıf yönetimi, iletişim ve ortak çalışma açısından daha etkili sonuçlar elde edilebilmesi için Google Workspace'i mevcut öğrenim yönetim sistemlerine entegre eder.

Daha fazla araç ve hizmetten yararlanın

Google Workspace araçları kendi başına da güçlüdür, ancak bir aradayken daha da iyi performans gösterirler. Daha fazla hizmeti etkinleştirerek entegrasyon, verimlilik ve üretkenlik açısından en iyi sonuçları elde edebilirsiniz.

Kampüs içinde ve dışında herkesle bağlantı kurun

Yeni işe alınanlardan okul bölümlerine kadar istediğiniz sayıda kullanıcıyı Google Workspace'e kolayca ekleyebilirsiniz. Tüm kurumunuzu senkronize durumda ve aynı platformda tutabilirsiniz.

Ek özelliklerden yararlanın

Google Workspace for Education Standard, Teaching and Learning Upgrade veya Google Workspace for Education Plus ile gelişmiş güvenlik özellikleri ve premium ortak çalışma araçlarından yararlanmaya başlayın.

A pair of students are locked in a discussion about Google tools. One holds his hand up to drive home his point.

Dahil olun, öğrenmeye devam edin

İlham ve destek almak, en son Google Workspace haberleri ve eklentileriyle ilgili bilgi edinmek için Google Workspace kullanıcıları, yöneticileri ve uzmanlarından oluşan global topluluğumuzla bağlantı kurun.

Google Workspace'teki yenilikler

Google Workspace yöneticileriyle ilgili en son gelişmelerden haberdar olmak için demo videolarını izleyin ve blogumuza abone olun.

Google Workspace Öğrenim Merkezi

Eğitim kılavuzlarına, sık sorulan soruların cevaplarına ve Google Workspace'ten en iyi şekilde nasıl yararlanılacağına dair çeşitli fikirleri bulabileceğiniz Dönüşüm Galerisi gibi diğer yararlı Google Workspace kaynaklarına ulaşın.

Google Workspace yönetici topluluğu

En iyi uygulamaları paylaşın ve öğrenin, Google Workspace for Education ürünü gizli yol haritasına özel erişime sahip olun.

Education OnAir web seminerleri

Google for Education uzmanlarının, iş ortaklarının ve kullanıcıların yeni araçlarla ilgili bilgi ve fikirlerini öğrenmek için web seminerlerine ve dijital etkinliklere katılın.

Keşfetmeye devam edin