Büyüklüğü ve bütçesi ne olursa olsun her sınıfa uygun araçlar

Teknoloji, okullardaki olanakları dönüştürerek öğrenimin önündeki en büyük engelleri aşacak yenilikçi çözümler sunuyor. Cihaz, uygulama ve kaynaklarımız sayesinde teknolojinin gücünü sınıfınıza kolayca getirebilirsiniz.

A dell Chromebook

Chromebook'la öğrenme isteğini canlandırın

Paylaşımlı sınıf setleri veya teke tek programlar için ideal olan Chromebook'lar, dinamik içeriğe ve yerleşik olarak G Suite'e sahip, çok yönlü cihazlardır. Chromebooklar'ın kullanımı ve yönetimi kolaydır.

Chromebook'larla tanışın

Eğitim için G Suite'le ortak çalışmaları teşvik edin

Eğitim için G Suite'le ortak çalışmaları teşvik edin

Ücretsiz ve güvenli üretkenlik araçlarından oluşan Eğitim için G Suite, 70 milyon eğitimci ve öğrenci tarafından kullanılıyor. Gmail ve Google Dokümanlar gibi popüler araçlar, sınıfta ortak çalışma yapmayı kolaylaştırıyor.

G Suite'i tanıyın

Google Classroom'la hem zamandan tasarruf edin hem düzeninizi koruyun

Google Classroom'la hem zamandan tasarruf edin hem düzeninizi koruyun

Google Classroom'u komuta merkeziniz gibi düşünün. Sınıf oluşturma, ödev verme, geri bildirim gönderme işlemlerinin hepsini tek bir yerden yapabilirsiniz. İstediğiniz anda. Kağıt kullanmadan. Kolayca.

Google Classroom hakkında daha fazla bilgi

Öğrencileri dijital araçlarla etkileşime geçirin

Öğrencileri dijital araçlarla etkileşime geçirin

Dijital araçlar, öğretmenlerin sorumluluk sahibi dijital vatandaşlar, dünya çapında kâşifler ve yaratıcılık konusunda iddialı bireyler yetiştirmesine yardımcı olabilir. Video prodüksiyonu, podcast'ler ve kod yazma gibi genel sınıf ihtiyaçları için popüler araçların indirimli paketlerini satın alabilir ya da Google Earth, WeVideo ve Google Arama gibi ücretsiz uygulamalardan yararlanmayı tercih edebilirsiniz.

Dijital araçları keşfedin

Etki hikayeleri

Teknolojinin sınıftaki etkisini nasıl ölçebilirsiniz? Evergreen Education Group tarafından yürütülen ve 16 ay süren bir araştırmanın sonuçları, Google for Education araçlarıyla elde edilen başarıları öğretmen, öğrenci ve idarecilerin bakış açısıyla ortaya koyuyor.

Tüm hikayeleri keşfedin

Bilgisayar bilimleri kaynakları

Sınıflara teknoloji tabanlı öğrenimi getirmek için araçlar ve ürünler sağlıyoruz.

Bilgisayar bilimleri alanındaki çalışmalarımıza göz atın

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Bize ilgi alanlarınızdan biraz daha bahsedin.