İlk ve ortaöğretim eğitimcilerinin daha büyük bir etki yaratmasına yardımcı oluyoruz

İlk ve ortaöğretim, öğrencilerin geleceği üzerinde derin bir etkiye sahiptir. Google for Education'ın paylaşılabilir cihazları ve ortak çalışmaya uygun araçları, öğretmenlerin tüm öğrencilerini, başarı için ihtiyaç duydukları becerileri edinme konusunda yeni ve daha etkileşimli yöntemlerle hazırlamasına yardımcı oluyor.

Ortak çalışma, iletişim ve yaratıcılık için tasarlanmış araçlar

Google for Education öğretmenlere, öğrenim deneyimini kişiselleştirmeye daha fazla zaman ayırma özgürlüğü verirken, deneyimi yönetmek için ayrılan zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Öğrenciler ise, hem 21. yüzyılın problem çözme yöntemlerini öğrenme hem de gelecekteki kariyerlerinde işlerine yarayacak becerileri edinme fırsatına sahip olur. Ayrıca, her öğrenciye en iyi şekilde çalışma imkanı sunulmasına yardımcı olan erişilebilirlik özelliklerinden faydalanabilirler.

Her boyutta kuruluş için kolay BT yönetimi

Google for Education ürünlerinin dağıtımı, kullanımı ve yönetimi kolaydır. BT yöneticileri birkaç tıklamayla yeni cihazları kurabilir ve okul veya okul bölgesinin genelinde politikaları yönetebilir. Otomatik, bulut tabanlı yönetim ise süreçleri kolaylaştırır ve tüm kullanıcıların güncel kalmasını sağlar.

Bütçe dostu, yerleşik güvenliğe sahip

G Suite ve Classroom okullara ücretsiz olarak sunulur. Paylaşılabilir Chromebook'lar ise, teknolojinin nimetlerini kolay ve ekonomik şekilde daha fazla öğrenciye ulaştırırken 7/24 destek ve hem öğrencileri hem de onların verilerini güvende tutan çok katmanlı güvenlik gibi avantajlar sunar.

"Eğitim için G Suite'i Chromebook'larla birleştirmek, bize kişiselleştirilmiş öğrenim ortamımızı destekleyen, gerçekten sorunsuz, verimli, etkili ve yenilikçi bir öğrenim sistemi kazandırdı. Chromebook'lar ve Eğitim için G Suite olmadan bunu başaramazdık."

David Gundlach, Deputy Superintendent, Oshkosh Area Okul Bölgesi

İlk ve ortaöğretim kurumlarının Google sayesinde nasıl bir etki yarattığı hakkında daha fazla bilgi edinin

Tüm örnek olayları inceleyin

Ekibinizin başlamasına yardımcı olun

Okulunuza Google araçlarını mı getiriyorsunuz? Bize güvenebilirsiniz. İster eğitimci ister idareci olun, Google for Education'dan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak programlar, eğitimler ve destek hizmetleri sağlıyoruz.

Teacher Center

Öğretmenlerin Google teknolojisini sınıfta etkili şekilde kullanmasına yardımcı olmayı amaçlayan bu ücretsiz online eğitim kaynakları koleksiyonuna göz atın.

Eğitim alin
Kurulum kılavuzları

Okulunuzda G Suite ve Chromebook'larla ilgili planlama, dağıtım ve destek hizmeti verme konusunda BT Ekibinizin ihtiyaç duyduğu kaynaklara ulaşın.

Kurulum kılavuzlarını inceleyin
Ürün desteği

Sorularınıza yanıt alın. Kılavuzlara, eğiticilere, kullanıcı forumlarına ve Google for Education ürünleri için desteğe erişin.

Ürün desteğine ulaşın
A female teacher explaining in detail some interesting topic to a man, most likely a colleague.

Dünya genelinde eğitimcilere ve öğrencilere güç veriyoruz

Geliştirdiğimiz ürünlerin ötesinde, Google dünya genelinde öğretmenleri ve öğrencileri destekleyerek 50 milyon dolardan fazla bağış yaparken bir yandan teknoloji kaynakları, bir yandan da kendi gönüllülerimizin uzmanlığını paylaşmaktadır. Örneğin, Digital Promise kuruluşuyla güç birliği yaparak yeterli hizmete ulaşamayan okullardaki öğretmenler için teknoloji rehberliği programları sunmayı hedefleyen Dynamic Learning Project'i geliştirdik. Eğitim ve fırsat uçurumlarını kapatmak için karşılık beklemeden çabalıyoruz, çünkü eğitimi bugün iyileştirirsek yarın daha iyi bir dünyaya sahip olacağımıza inanıyoruz.

Daha fazla bilgi

Başlayın

Bir uzmanla konuşun

Okulunuzun veya okul bölgenizin ihtiyaçlarına uygun ürünleri seçme konusunda kişiselleştirilmiş yardım almak için bir Google for Education uzmanıyla iletişime geçin.

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Bize ilgi alanlarınızdan biraz daha bahsedin.