Georgetown Üniversitesi kampüsteki ve kampüs dışındaki kullanıcılarını birbirine bağlıyor

Güçlükler

Georgetown'ın BT departmanı parçalı durumdaydı ve yenilenmesi gerekiyordu. Teknoloji; öğrencilerin, öğretim üyelerinin ve personelin işlerini kolaylaştırmak yerine genellikle hayatlarını zorlaştırıyordu. Takvim, e-posta ve dosya depolama için birden fazla (ve güncel olmayan) araç kullandıklarından, toplantıları planlamak, bilgi paylaşmak ve birlikte çalışmak zordu.

"Tüm kaynaklarımızı işlerin sorunsuz yürütülmesine harcadığımızdan, daha iyi özellikler sunmak üzere çalışmaya zaman bulamazdık. Artık her şey tıkır tıkır çalışıyor!"

Marty Johnson, kurumsal hizmetler direktörü, kimlik ve ortak çalışma

Çözüm

Eğitim için G Suite, kullanmaya başlayan üniversite, güncel olmayan sistemlerini kullanımdan kaldırarak para ve BT kaynağı tasarrufu sağladı. Georgetown, kullanıcılarına artık kullanımı kolay ve birleşik bir e-posta, depolama, takvim, dosya paylaşımı ve ortak çalışma araçları paketi sağlıyor. Ayrıca, mezunlarına ömür boyu kullanabilecekleri Google hesapları vererek onların okulla bağlantısını koparmamasını sağlıyor.

Kuruluş Profili

1789'da Washington, D.C.'de kurulan Georgetown Üniversitesi ABD'nin en eski Katolik yüksek öğrenim kurumu. Okulun öğrencileri ve eğitim kadrosu farklı sosyal çevrelere, inançlara ve kültürlere mensup. Georgetown, öğrencilerinin topluma yararlı liderler olarak yetişmesini teşvik etmek için "Ultraque Unum" (İkili Bütünlük) sloganını ilke edinmiştir.

Kullanılan ürünler

İndir

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Bize ilgi alanlarınızdan biraz daha bahsedin.