Yenilikçi Clarkstown Central Okul Bölgesi, Google'a en yeni ürünü olan Classroom'u oluşturmasında yardımcı oluyor

Güçlükler

Hantal ve pahalı program ve ekipmanlarla çalışmak, Clarkstown Central Okul Bölgesi'nin eğitimcilerini bunaltıyordu. Öğretim Teknolojisi ekibi ve çalışma arkadaşları, sınıf yönetimi için basit ve kullanımı kolay bir çözüme ihtiyaç duyuyordu.

"Öğretmenler, öğrencilerine bir çırpıda ödev verebiliyor ve bu sayede öğrencilerin sınıftaki öğrenim performansı en üst düzeye çıkarılmış oluyor."

Paul Lepore, 8. sınıf Sosyal Bilgiler, Felix Festa Ortaokulu

Çözüm

Google Classroom'u birkaç ay kullandıktan sonra, eğitimciler ve BT ekibi iki önemli avantaja dikkat çekti: sınıftaki öğrenci katılımı ve düzende artış. Google Classroom, öğrencilerin ödevlerinin düzenli halde tutulmasını sağlarken, çok ihtiyaç duyulan, kullanımı ve dağıtımı kolay ortak çalışma araçlarını ve uygulamaları sunuyordu.

Kuruluş Profili

New York'un güneyinde yer alan Clarkstown Central Okul Bölgesi (CCSD), yaklaşık 8600 öğrenciye eğitim veriyor. Clarkstown, küçük okul ortamını teşvik etme, toplumda yer edinme ve bireylere odaklanma yaklaşımıyla gurur duymaktadır. Bölgede on ilkokul, bir ortaokul, iki lise ve bir ilk/ortaöğretim düzeyi alternatif eğitim merkezi bulunmakta, öğrencilere web temelli teknoloji yoluyla yenilikçi programlar sunulmaktadır. Ayrıca bölge, diğer pek çok yenilikçi aracın yanı sıra Eğitim için G Suite'i ilk benimseyen okul bölgelerinden biridir. Dar bütçeli dönemlerde bile bölge, öğretim kadrosu ve öğrencilerine doğru araçları sağlamanın yollarını bulmuştur.

Kullanılan ürünler

İndir

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Bize ilgi alanlarınızdan biraz daha bahsedin.