Carmel Catholic High School, Google araçlarını kullanarak sürükleyici ve etkileşimli dersler hazırlıyor

Güçlükler

Okulda gerekli teknoloji mevcut olmakla birlikte öğrencilerin teknolojiye erişimi sınırlıydı ve uygulamalar donanımla iyi şekilde entegre olmuyordu. Carmel Catholic High School, her öğrenciye bir cihaz programını uygulamaya koymaya karar verdi. Okul, öğrencilerin öğrenim gereksinimlerine en uygun öğretim yöntemlerine sahip olmak istiyordu. Programın, okulun bu yöndeki çabalarını da destekleyeceği düşünülüyordu.

"Öğrettiğim konuyu açıklamama yardımcı olacak bir video veya slaytı Classroom'a kolayca ekleyebiliyorum. Classroom herkesin hayatını kolaylaştırıyor."

Shelley Lindgren, İşletme ve Teknoloji Bölümü Başkanı, Carmel Catholic High School

Çözüm

Carmel Catholic High School, 1400 Chromebook satın aldı. Eğitim için G Suite ve Classroom'u da kullanmaya başladı. Öğretmenlerle iletişim kurabilmeleri için her öğrenciye bir e-posta adresi verildi. Ayrıca öğrenciler, ders ve ev ödevlerine tek bir yerden ulaşabilmek için Clasroom'u da kullanıyor.

Kuruluş Profili

Carmel Catholic High School, Mundelein, Illinois'da 9-12. sınıflardan 1300 genç kız ve erkeğe hizmet veren özel bir üniversiteye hazırlık okulu ve ortaokuldur.

Kullanılan ürünler

İndir

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Bize ilgi alanlarınızdan biraz daha bahsedin.