Brown Üniversitesi, bağımsız düşünürlerden oluşan bir ortak çalışma topluluğu kuruyor

Güçlükler

Brown Üniversitesi öğrencileri, eğitim kadrosu ve çalışanları uyumlu ve etkili bir iletişim sisteminden mahrumdu. Depolama kotaları ise e-posta başına yalnızca 200 MB gibi yetersiz bir düzeydeydi. Bu da, kullanıcıların sürekli olarak gelen kutularını temizlemek ve büyük ekleri silmek zorunda oldukları anlamına geliyordu. Üniversite, kendi binasında yerleşik olarak hizmet verecek, yüksek maliyetli bir e-posta sunucusuna ihtiyaç duyuyordu. Ayrıca, gerek fikir paylaşımı gerekse proje çalışmaları açısından, kapsamlı ve pratik işbirliği yöntemlerine de ihtiyaç vardı.

"Google'dan önce ekiplerle ortak çalışma yürütmenin nasıl bir şey olduğunu hatırlamıyorum."

Hong Chau, eğitim tasarımcısı, Brown Üniversitesi

Çözüm

G Suite, sorunsuz bir sistemi bir dizi avantajla birlikte sundu: e-posta, ortak çalışma araçları, büyük bir depolama kapasitesi, güvenlik amaçlı koruma olanakları, kolay bir dahili sorun giderme sistemi ve düzenli özellik güncellemeleri. Sonuç olarak, beş yıla bakıldığında yıllık 800.000 ABD dolarının üzerinde tasarruf edildi; sunucu güncelleme giderleri hesaba katıldığında ise bu tutar milyonları buluyordu. Ek olarak, öğrenciler mezun olduktan sonra da takvimlerini ve dosyalarını beraberlerinde götürebiliyorlar; bu da mezunların okulla olan bağını güçlendiriyor.

Kuruluş Profili

1764'te Providence, Rhode Island'da kurulan Brown Üniversitesi, ABD'deki en eski yedinci yüksek öğrenim kurumudur. Okul, öğrencileri kendi ilgi alanları doğrultusunda, uyarlanmış akademik dereceler almaya teşvik etmesiyle öne çıkmaktadır.

Kullanılan ürünler

İndir

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Bize ilgi alanlarınızdan biraz daha bahsedin.