Amherst Central Schools, sınıflar arasında ve evde ortak çalışmaları teşvik ediyor

Güçlükler

Amherst Central Schools, hem okulda hem de evde, öğrencilerin ve eğitim kadrosunun ortak çalışmalar yapmasına olanak veren, sınıf içinde ve çeşitli sınıflardan öğrenciler arasında fikir paylaşımına imkan tanıyan araçlara sahip olmak istiyordu. Eski, hantal e-posta sisteminden kurtulmak isteyen okulların yeni bir e-posta platformuna da ihtiyacı vardı.

"Öğrenimin, sosyal ve ortak çalışmaya dayalı bir süreç olması gerekir. Değerlendirmeye aldığımız diğer cihazlar, bireysel kullanıma yönelik tasarlandığı için Chromebook gibi ortak çalışmayı teşvik etmiyordu."

Anthony Panella, müfredat ve öğretim süreçlerinden sorumlu müdür yardımcısı, Amherst Central Schools

Çözüm

2010'da Amherst Central Schools, yeni e-posta sistemi olarak Gmail'de karar kıldı ve Eğitim için G Suite'i tüm öğrenci ve öğretmenlerinin kullanımına sundu. Kısa süre sonra, okul bölgesinde bir cihaz pilot programı başlatıldı ve bölge genelinde Chromebook'lar dağıtıldı. Şu anda, 3.-12. sınıflarda, her öğrenciye bir cihaz düşecek şekilde Chromebook dolapları kullanılıyor. Eğitim için G Suite ve Chromebook'ların bir arada kullanılmasıyla öğrencilerin ortak çalışmalar yapması teşvik edilirken, öğretmenler de kaynakları ve en iyi uygulamaları paylaşma imkanı buluyor. Bugün itibarıyla, yaklaşık yüzde 70'inde, "her öğrenciye bir cihaz" anlayışıyla Chromebook ortamına geçilen okul bölgesi, 2018 güz dönemi itibarıyla bölge genelinde "her öğrenciye bir cihaz" sistemine geçmeyi hedefliyor.

Kuruluş Profili

New York'un en geniş banliyösü Buffalo'da yer alan Amherst Central Schools, müzik ve sanat programlarıyla eyalet çapında tanınmış bir kurumdur. Okul bölgesindeki iki ilkokul, bir ortaokul ve bir lisede 2900 öğrenci eğitim görüyor. Amherst Central Schools, çok çeşitli sosyokültürel temellere sahip öğrencilerini başarılı kariyerlere sahip bireyler ve topluma yararlı vatandaşlar olarak yetiştirmeyi misyon olarak belirlemiştir.

Kullanılan ürünler

İndir

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Bize ilgi alanlarınızdan biraz daha bahsedin.