Sınıfınızı Google Classroom'la dönüştürün

Google Classroom, öğretimi daha üretken ve anlamlı kılmak için ödev alışverişini sorunsuz hale getirir, ortak çalışmaları artırır ve kesintisiz iletişim sunar.

Oturum açin

Okulunuza sunduğu avantajlar

Google Classroom'la eğitimciler sınıflar oluşturabilir, ödev verebilir, geri bildirim gönderebilir ve her şeyi tek bir yerde görebilir. Anında. Kağıt kullanmadan. Kolayca.

cloud_done

Kolay

Eğitimciler Classroom'u dakikalar içinde kurabilir. Classroom'la ödevleri yönetebilir, öğrenciler ve velileriyle kolayca, tek bir noktadan iletişime geçebilir.

attach_money

Ekonomik

Google Classroom okullara ücretsiz sunulur. Ayrıca kendi sınıfındaki en üstün güvenlik özellikleri, ek bir ücret talep edilmeden sağlanır.

build

Çok yönlü

Öğretmenler ve öğrenciler istedikleri yerde, istedikleri zaman ve istedikleri cihazda çalışabilir. Classroom diğer Google araçlarıyla sorunsuz şekilde entegre olarak eğitimcilerin müfredatlarını entegre eğitim uygulamalarıyla tazelemesine yardımcı olur.

trending_up

Etkili

Eğitimciler, öğrenci performansını geliştirmek için anında geri bildirim verebilir ve öğrencilerin ilerlemesini takip edebilir. Classroom gibi araçlar eğitimcilere zaman kazandırır. Böylece en iyi yaptıkları işe, yani öğretime odaklanmalarına olanak sağlar.


Google Classroom'u birkaç kolay adımda kurun

Hazırlanın

Hazırlanın

Oturum açın. Sınıf oluşturun. Öğrencileri davet edin.

Videoyu izleyin

Ödev verin, değerlendirin

Ödev verin, değerlendirin

Ödev oluşturun. Materyal ekleyin. Geri bildirim ve not verin.

Videoyu izleyin

Classroom'la çalışan uygulamalar - #withClassroom

Yüzlerce harici uygulama Classroom'la birlikte çalışır. Bu entegrasyonlar öğretmen ve öğrencilere zaman kazandırırken, Classroom ile favori uygulamaları arasında sorunsuz bir bilgi paylaşımına da imkan tanır.

Uygulamalara göz atin

Google Classroom mobil uygulamasını indirin

Get it on Google Play Download on the App Store

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Bize ilgi alanlarınızdan biraz daha bahsedin.