Özel olarak öğretmenler ve öğrenciler için geliştirilmiş bir çözüm

Okulunuzun veya bütçenizin ne büyüklükte olduğu hiç önemli değil.
Google, öğrencilerle herhangi bir anda, herhangi bir yerde ve herhangi bir cihazda etkileşime geçmek için kullanımı kolay araçlar sunuyor.

Okulunuz için Google'a Geçin

Eğitimcilere ve öğrencilere yönelik programlar

İlgi alanlarını keşfedip dünyada bir fark
yaratan kullanıcılarımıza siz de katılın.

Certified Innovator Programı
Certified Innovator Programı
Dünyanın dört bir yanındaki eğitimcilerin, yenilikçi Google teknolojlerinden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir profesyonel geliştirme deneyimidir.
Project Bloks
Project Bloks
Project Bloks is a research project to create an open platform developers can use to make tangible programming experiences that teach computational thinking to kids.
Made with Code
Made with Code
Kod yazma, yeni yazın yeteneğidir. Oluşturma, yenilik yapma ve kelimenin tam anlamıyla dünyayı değiştirme potansiyeline sahiptir. Bu girişim, milyonlarca genç kızı kodun gücüyle tanıştırmak için tasarlanmıştır.
Google RISE Awards
Google RISE Awards
Google RISE Ödülleri, dünyanın dört bir yanında ilk-orta-lise/üniversite öncesi okullarda öğrenim gören öğrenciler için müfredat dışı, Bilgisayar Bilimleri eğitimi girişimlerini tanıtmak ve desteklemek için tasarlanmış bağışlardır.
Google Bilim Fuarı
Google Bilim Fuarı
Google Science Fair, 13-18 yaş aralığındaki öğrencilere açık olan global bir yarışmadır. Öğrenciler, muhteşem ödüller kazanma şansını yakalamak için İnternet üzerinden bir proje gönderirler.
Liseler için Bilgisayar Bilimi (CS4HS)
Liseler için Bilgisayar Bilimi (CS4HS)
CS4HS, bilgisayar bilimleri ve bilişimsel düşünmeyi eğlenceli ve uygun şekilde öğretmek için, eğitimcileri, gereken becerilere ve kaynaklara bağlayarak, Bilgisayar Bilimleri eğitimini dünya genelinde tanıtan yıllık bağış programıdır.
CS First
CS First
Google okul sonrası programı, öğrencilerin Bilgisayar Bilimleri (CS) Eğitimine erişimlerini ve katılımlarını iyileştirmek amacıyla, ilk-orta-lise dengi okulların Bilgisayar Bilimleri Eğitimi kapasitesini artırmaya odaklanır.
Google Code-in (GCI)
Google Code-in (GCI)
Pre-university students ages 13 to 17 are invited to take part in Google Code-in, our global, online contest introducing teenagers to the world of open source.
Code Jam
Code Jam
Uzman ve öğrenci programcıların birkaç tur içinde giderek karmaşıklaşan algoritmik sorunları çözdüğü global bir programcılık yarışmasıdır.
Google Summer of Code (GSoC)
Google Summer of Code (GSoC)
Google Summer of Code is a global program that offers stipends to university students for developing open source software over their summer break.
Doodle 4 Google
Doodle 4 Google
Doodle 4 Google, öğrencileri, büyük düşünmek ve milyonların göreceği Google logosunu yeniden tasarlamak üzere sanatsal yeteneklerini kullanmaya davet ediyor.
Google Student Veteran Summit
Google Student Veteran Summit
Google Student Veterans Summit, öğrenci gazilerin iş hayatına geçişlerinde yardımcı olmayı amaçlayan bir mesleki gelişim müfredatı sunar.
Computer Science Summer Institute
Computer Science Summer Institute
CSSI, bilgisayar bilimi okumakla ilgilenen üniversiteye yeni başlayacak öğrencilere (geçerli olarak lise son sınıfta okuyan öğrenciler) yönelik 3 haftalık bir yaz programıdır.
CSSI-Extension
CSSI-Extension
Expose your university's incoming freshman to key CS concepts by running a 3-week coding program on your campus in partnership with Google.
BOLD Immersion
BOLD Immersion
Bu fırsatta, üniversite öğrencilerine, teknoloji sektörünün, kariyer fırsatlarının ve değerli ağların iş yönüne ender rastlanan bir bakış atma fırsatı sunulur.
Öğrenci Bursları
Öğrenci Bursları
Google Bursları ile, öğrencilerin bilgisayar ve teknoloji alanlarına girmelerine engel olan bariyerleri yıkıp, bu alanlarda geleceğin liderleri olmaları yolunda teşvik ederek yardımcı olmayı amaçlıyoruz.
Öğrenciler için Google'da İş ve Staj
Öğrenciler için Google'da İş ve Staj
Milyarlarca insanın bilgilere erişimlerinin, işlerini yürütmelerinin ve birbirleriyle bağlantıda olmalarının en güzel yolunu size sunuyoruz. Bize katılın ve mükemmel işlere imza atın.
Google.org
Google.org
Google.org organizasyonlarına yıllık olarak milyonlarca dolar yatırım yapıyor, bu da Girls Who Code, Code2040 ve Code.org gibi bilgisayar bilim programlarını daha kapsamlı hale getiriyor.
İşlemsel Düşünme
İşlemsel Düşünme
İşlemsel Düşünce (İD), yazılım mühendislerinin, arama, e-posta ve haritalar gibi kullandığınız bilgisayar uygulamalarının temelini oluşturan programların yazılımında kullandıkları bir dizi problem çözme becerileri ve tekniklerini kapsıyor
Hash Code
Hash Code
Hash Code, Google tarafından düzenlenen ve ekip olarak katılınan bir programlama yarışmasıdır. Siz ekibinizi ve programlama dilinizi seçersiniz, biz de gerçek hayattan çözülecek bir mühendislik sorunu seçeriz. Meydan okumaya hazır mısınız?
Google Policy Fellowship
Google Policy Fellowship
Bu program öğrencilere, yaz ayını, kamu yararına çalışan kuruluşlarda İnternet ve teknoloji politikası sorunları üzerinde çalışarak geçirme fırsatı sunuyor
AdCamp
AdCamp
Reklam satışı veya pazarlama alanında kariyer yapmak isteyen üniversite öğrencileri için 3 günlük bir yaz programıdır.
Google APAC MBA Summit
Google APAC MBA Summit
Asya Pasifik bölgesindeki fırsatların peşinde koşan 100 kadar MBA öğrencisi, Google'ın Mountain View'daki merkezinde önümüzdeki Eylül ayında düzenlenecek olan zirveye gönderilecek.

Google for Education 101
(in 101 Seconds)