İş ortağı olun

İş ortaklarımız Google for Education'ın ayrılmaz bir parçasıdır. Okullara Google for Education çözümlerini nasıl sağlayacağınızı ve işinizi nasıl büyüteceğinizi keşfedin. Tüm Google for Education iş ortakları Google Cloud Partner Advantage programına başvurmalıdır.

Öğretmeniyle dizüstü bilgisayarındaki çalışmayı paylaşan bir öğrenci. Çalışmalarını paylaşan diğer öğrencilerin ve öğretmenlerin bulunduğu bir sınıftalar.

Ürün satma

Müşterilere ihtiyaç duydukları araçları sağlayın

Chromebook, Chrome Education Upgrade ve Google Workspace for Education gibi ürünleri satmak, dağıtmak ya da bunların distribütörlüğünü üstlenmek için Google Cloud Partner Advantage programına başvurun ve etkileşim modeli olarak Sell (Satış) seçeneğini belirtin.

Partner Advantage portalından, işletmenizi öne çıkarmak ve işinizi görünür kılmak üzere bir Eğitim Eksperi ve/veya Uzmanı ile birlikte çalışabilirsiniz.

Hizmet sunma

Müşterilerle bilgi paylaşımında bulunun

Chrome for Education veya Google Workspace for Education ile ilgili mesleki gelişim, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sağlamak için Google Cloud Partner Advantage programına başvurun ve etkileşim modeli olarak Service (Hizmet) seçeneğini belirtin.

Partner Advantage portalından, işletmenizi öne çıkarmak ve işinizi görünür kılmak üzere bir Eğitim Eksperi ve/veya Uzmanı ile birlikte çalışabilirsiniz.

Öğretmenler dizüstü bilgisayarlarda çalışırken masaların arasında gülümseyerek yürüyen bir adam.
İki öğrencisine dizüstü bilgisayar üzerinde sunum yapan bir öğretmen.

Çözümler üretin

Araçlarımızı optimize edin ve genişletin

Google Workspace for Education, Chromebooks ve Google Classroom kullanan milyonlarca kullanıcıya sahibiz. Google for Education Entegre Çözümler girişimi, iş ortağı ekosistemimizi destekler ve eğitim teknolojisi şirketlerinin eğitimcilere yardımcı olmak üzere araçlarımız ve cihazlarımızla entegre çözümler oluşturmasını teşvik eder.

Başvurunuzu yapmadan önce bizimle çözümler oluşturmanın sağladığı avantajlar ve gerekli şartlar hakkında bilgi edinin.

İş ortaklarının eğitimcileri nasıl desteklediğini öğrenin

Başlayın

Google for Education iş ortağı olun

Öğretmenlerin, öğrencilere öğrenip keşfetme sürecinde ilham vermesine yardımcı olmak için misyonumuza katılın.

Partner Advantage portalı

Mevcut iş ortaklarımız gereksinim ve avantajlarla ilgili bilgiler, pazarlama yönergeleri, satış varlıkları, eğitim/demo malzemeleri gibi ihtiyaç duydukları her şeyi bulabilir.