Yüksek öğrenim için yeni olasılıklar

Üniversite kampüsleri, çeşitli disiplinlere ve kampüslere yayılmış renkli, karmaşık öğrenim ve keşif ekosistemleridir. Google for Education'ın bu karmaşık yapıyı yönetmenize ve herkesi birbirine bağlı ve üretken halde tutmanıza nasıl yardımcı olduğunu görün.

Yüksek öğrenimde araştırmalara ve altyapıya güç veriyoruz

Google çözümleri, günümüzün yüksek öğrenim topluluklarında heyecan yaratan güçlü bilgi-işlem altyapısını oluşturuyor. Araştırmacılar, farklı üniversite bölümleri ve veri kümeleri arasında sorunsuz şekilde çalışarak günler süren analizleri dakikalara sığdırabiliyor. Öğrenciler ve eğitim kadrosu, disiplinler ve kampüsler arasında kolay ve güvenli bir şekilde ortak çalışmalar yapabiliyor. Kampüs personeline ise daha verimli ve etkili şekilde çalışma olanağı sunuluyor.

Ortak çalışma ve inovasyon için yeni yöntemler

Daha akıllı e-postalardan kesintisiz video konferanslara ve öğrenci çalışmaları hakkında gerçek zamanlı geri bildirimlere kadar Google for Education verimlilik çözümleri, yüksek öğretim araç ve sistemlerine sorunsuz şekilde entegre olarak öğrencilerin ve öğretim görevlilerinin daha verimli ve üretken olmalarına yardımcı olur. Sanal gerçeklik teknolojisi sayesinde eğitim kadrosu ve öğrenciler el ele vererek derinlemesine keşif ve öğrenim süreçlerini mümkün kılan sürükleyici deneyimler oluşturabilir.

Kolay BT yönetimi araçlarıyla güvenli teknoloji

BT yöneticileri, okul ve öğrenci cihazlarında yalnızca birkaç tıklamayla özel politikalar oluşturabilir ve yönetebilir. Google'ın güçlü yönetici ve teknik kontrolleri, uygulamaların okul genelinde izlenmesini ve yönetilmesini kolaylaştırarak BT personelinin manuel teknik destek için harcadığı zamanı azaltır. Böylece kurumsal önceliklere daha çok zaman ayrılabilir.

Yüksek okul ve üniversitelere yönelik Google for Education ürünlerini keşfedin

Eğitim için G Suite, eğitimcilere sağlanan kaynaklar ve Google Cloud Platform'da sunulan güçlü çözümler hakkında daha fazla bilgi edinin.

 • G Suite logo.

  Eğitim için G Suite

  Her yerde, her zaman, tüm cihazlarda öğrenim için kullanabileceğiniz bir iletişim ve ortak çalışma araçları paketi. Ücretsiz ve kurumsal sürümleri keşfedin.

 • Coursekit logo.

  Kurs Kiti

  Öğretim görevlilerinin derslerdeki çalışmaları G Suite'in gücüyle toplamasına, değerlendirmesine ve analiz etmesine yardımcı olarak Öğrenim Yönetim Sisteminizi geliştiren bir araç seti.

 • Google Cloud Platform.

  Google Cloud Platformu

  Bünyesinde barındırdığı depolama, bilgi-işlem, Büyük Veri ve Makine Öğrenimi özellikleriyle BT'ye güç verirken, araştırmacıların, eğitim kadrosunun ve öğrencilerin geleceğe hazırlanmasına yardımcı olan bir bulut çözümleri paketi.

Yüksek öğrenim deneyimini dünya genelinde iyileştiriyoruz

Okul yöneticileri ve eğitimcilerin Google for Education'ı kullanarak öğrencilerin eğitim aldıkları konuların, yerlerin ve yöntemlerin kapsamını nasıl genişlettiğini öğrenin.

Tüm örnek olayları inceleyin

Ekibinizin başlamasına yardımcı olun

Okulunuza Google araçlarını mı getiriyorsunuz? Bize güvenebilirsiniz. İster eğitimci ister idareci olun, sizi destekleyecek programlar, eğitimler ve destek hizmetleri sağlıyoruz. Ücretsiz kaynaklarımızı kullanabilir veya iş ortaklarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Teacher Center

Öğretmenlerin Google teknolojisini sınıfta etkili şekilde kullanmasına yardımcı olmayı amaçlayan bu ücretsiz online eğitim kaynakları koleksiyonuna göz atın.

Eğitim alin
Kurulum kılavuzları

Okulunuzda Google çözümleriyle ilgili planlama, dağıtım ve destek hizmeti verme konusunda BT Ekibinizin ihtiyaç duyduğu kaynaklara ulaşın.

Kurulum kılavuzlarını inceleyin
Ürün desteği

Sorularınıza yanıt alın. Kılavuzlara, eğiticilere, kullanıcı forumlarına ve Google for Education ürünleri için desteğe erişin.

Ürün desteğine ulaşın
One student looks like they are explaining something on a sheet of a paper to another student.

Eğitim kadrosunun araştırma ve öğretim faaliyetlerini desteklemek için ücretsiz Google Cloud kredilerinden yararlanın

Google, üniversite eğitim kadrosunun Google Cloud Platform'daki (GCP) araçlarını ve uygulamalarını keşfetmesine yardımcı olmak için krediler sunarken, üniversiteye bağlı araştırmacıların GCP'nin bilgi-işlem ve makine öğrenimi gücüne erişebilmeleri için de araştırma kredileri sağlamaktadır.

Kredi için başvurun

Başlayın

Bir uzmanla konuşun

Kurumunuzun ihtiyaçlarına uygun ürünleri seçme konusunda kişiselleştirilmiş yardım almak için bir Google for Education uzmanıyla iletişime geçin.

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Bize ilgi alanlarınızdan biraz daha bahsedin.