Ders Kiti

Ders Kiti ile tanışın

Ders Kiti, eğitimcilerin sınıf çalışması oluşturma, toplama ve çalışmalarla ilgili geri bildirim verme yöntemlerini iyileştirmelerine yardımcı olan yeni bir araç setidir.

İşleyiş şekli

Google Dokümanlar ve Drive'ın ortak çalışma özelliklerini, Learning Tools Interoperability standardı aracılığıyla Öğrenim Yönetimi Sistemlerine getiriyoruz. Bu araç seti, eğitimcilerin kendi ÖYS'leri içinde Google Dokümanlar kullanarak ödev oluşturmasına ve not vermesine olanak sağlayan bir ödev aracı içerecek. Ayrıca, Google Drive dosyalarının yerleştirilmesi için bir dosya yerleştirme aracı da sunulacak.

Videoyu izleyin

Öğrencilere daha kapsamlı geri bildirimler sağlayın

Not verme sürecinde zamandan tasarruf eden eğitimcilerin öğrencilerine geri bildirim vermek için daha fazla zamanı olacaktır. Bu araç seti, daha zengin, daha kişiselleştirilmiş ve etkili geri bildirimlere olanak sağlayan yepyeni özellikler sunuyor. Google Dokümanlar deneyiminin içine yerleştirilmiş araç setinde bir de yorum bankası var.

G Suite iş akışlarını kolaylaştırın

Eğitimciler, Ders Kiti'nden çıkmadan yeni ödevler oluşturabilir, tamamlanan öğrenci çalışmalarını teslim alabilir ve mevcut ÖYS'lerini kullanarak not verebilir. Ayrıca Google Drive'dan aldıkları ders materyallerini ÖYS sayfalarına yerleştirerek dosya paylaşımını basitleştirebilirler.

Google Dokümanlar'ın gücünden yararlanın

Google Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar, hem eğitimciler hem de öğrencilerin yararlanabileceği güçlü araçlar olup, not verme sürecinde ayrıntılı şekilde geri bildirim verme imkanı sunan kullanışlı özelliklere sahiptir. Üretkenlik araçlarından oluşan bu paket, öğrenci ve öğretmenlerin çeşitli cihazlarda kesintisiz ve güvenli şekilde ortak çalışmalar yapmasına ve iletişim kurmasına da yardımcı olur.

Kurumunuz için Ders Kiti'ni edinin

Ders Kiti için bir Beta Programı başlattık. Ders Kiti'ni kurumunuzda kullanmak için aşağıdaki formu doldurarak talebinizi bize iletebilirsiniz.

* Doldurulması zorunlu alanlar

Lütfen adınızı girin.
Lütfen soyadınızı girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen telefon numaranızı girin. Bu geçerli bir telefon numarası değil.
Lütfen kuruluşunuzun adını girin.
Lütfen web sitenizin adresini (ör. www.example.com) girin.
Lütfen ülkenizi seçin.
Lütfen eyaletinizi seçin.
Lütfen bir iş unvanı girin.

Hangi eğitim kademesinde görevlisiniz? *

Lütfen bir eğitim düzeyi seçin.

Okulunuzda şu anda Eğitim için G Suite kullanılıyor mu? *

Lütfen Evet veya Hayır'ı seçin.

Bu fırsattan yararlanmak üzere Eğitim için G Suite'e kaydolmayı düşünür müydünüz? *

Lütfen Evet veya Hayır'ı seçin.

Şu an hangi Öğrenim Yönetimi Sistemini (ÖYS) kullanıyorsunuz?

Lütfen Evet veya Hayır'ı seçin.
Lütfen kullandığınız Öğrenim Yönetimi Sistemini (ÖYS) girin.
Lütfen kullandığınız sürümü girin.

İletişim tercihleri*

Google for Education'dan haber, ürün güncellemeleri ve özel tekliflere ilişkin periyodik e-postalar almak ister misiniz?

Lütfen Evet veya Hayır'ı seçin.

Google ürünlerinin pilot programlarına katılmayı düşünür müydünüz?

Lütfen Evet veya Hayır'ı seçin.

Bu formu göndererek Google for Education hakkında haber, ürün güncellemeleri ve diğer bilgilerle ilgili olarak Google'ın ve/veya Google for Education İş Ortakları'nın benimle iletişime geçmesini onaylıyorum.

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Bize ilgi alanlarınızdan biraz daha bahsedin.