Eğitim için G Suite'le ortak çalışmalara güç verin

Öğrencilerin ve eğitim kadrosunun çeşitli cihazlarda sorunsuz ve güvenli şekilde etkileşime geçmesine yardımcı olmak üzere hazırlanmış ücretsiz bir verimlilik araçları paketi.

Eğitim için G Suite'e sahip olun

Neler var?

Kuruluşunuz için ihtiyaç duyduğunuz her şey.

gmail Icon hangouts Icon atari Icon

Dilediğiniz gibi iletişim kurun

E-posta, sohbet veya video konferans ile bağlantı kurun.

docs Icon sheets Icon slides Icon drive Icon

Ortak çalışmalara dilediğiniz yerden katılın

Dokümanlar, e-tablolar ve sunuları gerçek zamanlı olarak birlikte düzenleyin.

keep Icon calendar Icon

Tüm görevlerinizi yönetin

Yapılacaklar listeleri hazırlayın, görev hatırlatıcıları oluşturun ve toplantı planlaması yapın.

classroom Icon forms Icon

Sınıfınızı kolayca yönetin

Sınıflar oluşturun, ödev verin, sınav yapın, geri bildirim gönderin ve her şeyi tek bir yerde görün.

admin Icon

Güvenle yönetin

Öğrenci ekleyin, cihazları yönetin, güvenlik seçeneklerini ve diğer ayarları dilediğiniz gibi yapılandırın. Böylece verileriniz hep güvende olsun.

Ders Kiti ile tanışın

Ders Kiti, eğitimcilerin sınıf çalışması oluşturma, toplama ve bu çalışmaları gözden geçirme yöntemlerini iyileştirmelerine yardımcı olan yeni bir araç seti sunuyor. Bu araç seti, eğitimcilerin Google Dokümanlar, E-Tablolar, Slaytlar ve Drive'ı mevcut Öğrenim Yönetimi Sistemlerinden (ÖYS) kullanmasına olanak tanırken, özel olarak eğitimciler için oluşturulmuş bir dizi güçlü geri bildirim özelliği de sağlıyor.

Daha fazla bilgi

Kurumunuza sunduğu avantajlar

cloud_done

Kolay

Bu bulut tabanlı araçların kurulum ve yönetimi basittir. Kampüs kapsamında sınırsızca ölçeklenebilme avantajı sunar. Ayrıca, özel bir profesyonel beceri gerektirmediğinden, öğretim görevlileri ve öğrenciler ürünlerin nasıl kullanılacağını kolayca öğrenebilir.

attach_money

Ekonomik

Eğitim için G Suite, 7/24 destek hizmetiyle birlikte okullara ücretsiz olarak sunulur. Sınıfının en iyisi güvenlik özellikleri de ek bir ücret talep edilmeden sağlanır.

build

Çok yönlü

Eğitim için G Suite'le istediğiniz yerde, istediğiniz zaman, istediğiniz cihazdan çalışabilirsiniz. Bu araçlar ortak çalışma ortamını, yaratıcılığı ve eleştirel düşünceyi destekleyerek öğretim görevlilerinin teke tek veya tüm sınıfla çalışmasına olanak tanır.

trending_up

Etkili

Eğitimciler, öğrenci performansını geliştirmek için anında geri bildirim verebilir ve öğrencilerin ilerlemesini ayrı ayrı takip edebilir. Google Classroom gibi araçlar eğitimciye zaman kazandırırken, en iyi yaptıkları işe, yani öğretime odaklanmalarına olanak sağlar.

G Suite Enterprise for Education

G Suite Enterprise for Education büyük kurumlara yönelik, eğitim için özel olarak tasarlanmış, kurumsal düzeyde ek özellikler sunar. Bu özelliklerin arasında gelişmiş kontroller, iyileştirilmiş analiz ve arama hizmetleri ile kurumsal standartlarda iletişim araçları bulunmaktadır.

Sürümleri karşılaştırın

Yüksek Öğrenim kurumları ve işletmeler G Suite'i tercih ediyor

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Bize ilgi alanlarınızdan biraz daha bahsedin.