Dynamic Learning Project

Bu pilot program, yeterli hizmet alamayan toplulukların sınıfta ve okul sonrasında teknolojiye erişmesine destek olma vaadimizin gerçeğe dönüşmüş halidir. Teknolojinin eğitimdeki rolü kaçınılmaz olarak önemini korumaya devam ettikçe, biz de daha fazla öğretmen ve öğrencinin teknolojiden yararlanabilmesi için destek olmak istiyoruz.

Eğitimcilere güç vermek

Teknoloji eğitimdeki sorunları tek başına düzeltemez veya eğitimi geliştiremez, ancak kullanmayı bilen eğitimcilerin ellerinde güçlü bir araç olabilir. Bununla birlikte, günümüzde eğitimciler, özellikle de düşük gelir grubundaki okullarda çalışanlar, teknolojiyi etkili ve anlamlı biçimlerde kullanmayı öğrenmelerine yardımcı olacak eğitimlere her zaman erişememektedir.¹

Başlangıç olarak Google.org, yetersiz hizmet alan okullardaki özel rehberlere yönelik sponsorluk sorumluluğunu, Digital Promise'a maddi yardımda bulunarak yerine getiriyor.² Teknolojinin sınıf ortamına başarıyla entegre edilebilmesi için okulların ihtiyaçlarının bilinmesi gerekiyor. Biz de bu pilot programın bilinçlenme noktasında katkı sağlamasını umuyoruz.

Yerinde rehberlik

Okullarda bulunan rehberler, teknolojinin yeni ve dönüştürücü şekilde kullanılması için eğitimcilere kişiselleştirilmiş destek sağlayacak.

Sürekli inovasyon

Rehber ve okul müdürü, bu bilginin tüm okula ve içinde bulundukları topluluğun geneline yayılması için birlikte çalışır.

Tekno agnostik

Bu pilot programda herhangi bir teknoloji veya araç gereksinimi yoktur. Eğitimcilerin eldeki imkanlardan en iyi şekilde yararlanması amaçlanmaktadır.

Program destekçileri


Bu programı okulunuza taşımayı düşünür müsünüz?

Bu form kullanılarak yapılan gönderimler yalnızca Digital Promise tarafından incelenecektir.

Bize bildirin

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Bize ilgi alanlarınızdan biraz daha bahsedin.